Recenze na požáry.cz - osvětlovací balón PH-Fireball 250 LED jako novinka

02.02.2022

Společnost Pavliš a Hartmann se v posledních letech zaměřuje na rozšíření sortimentu nezbytného vybavení, které při svých zásazích používají hasičské a záchranářské jednotky.

Jednou z novinek, kterou jsme tento rok připravili, je osvětlovací balon PH-Fireball 250 LED. Jde o inovativního nástupce řady PH-Fireball. Tento balon je však vybyven LED zdrojem světla s novou elektrovodičovou technologií s vysokou účinností a světelným tokem, který překonává konvenční svítidla.

Jsme hrdí na to, že se této novince věnoval i náš partner, server požáry.cz. Vy si tak můžete přečíst recenzi, která vám náš osvětlovací balón přiblíží.

PŘEČÍST RECENZI

 

Požární osvětlovací balony - viditelnost za každé situace

Požární osvětlovací technika, kterou vám společně s požárními čerpadly, hadicemi, ventilátory a další technikou nabízíme na našem e-shopu, vám zajistí viditelnost za každé situace. Požární osvětlovací balony využijí nejen hasiči, ale také vojáci či policisté. Balony snadno upevníte na teleskopický stativ, který může nést i další osvětlovací tělesa. Stabilitu celé sestavy je možné zajistit kotvící sadou, díky které se stativ zajistí proti převrácení.

 


Zpět na články

Český výrobce

Expresní dodací lhůty

Záruční a pozáruční servis

Profesionální poradenství

Pavliš a Hartmann, spol. s r.o.

V Telčicích 249 (mapa)
533 12 Chvaletice
Česká republika

+420 466 985 890

Jsme ověřeni zákazníky


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů:

Chrome
Google
Edge
Microsoft
Firefox
Mozilla Foundation
Opera
Opera Software