Upravit stránku

Jsme ryze českou společností, která je již desítky let předním výrobcem požární techniky. Pracovní příležitosti nabízíme napříč mnoha profesemi - administrativní, odborně technické, řemeslné až k dělnickým profesím.

V našem kolektivu naleznou svou pozici absolventi i lidé, kteří mají bohaté pracovní zkušenosti.

Aktuálně obsazujeme:

Vývojový konstruktér

Náplň práce
  • návrh a konstrukční řešení výrobků a doplňků
  • vedení samostatných projektů společnosti
  • samostatná práce na vývojových projektech směřujících k rozšíření portfolia firmy
  • podílení se na inovaci či změnových řízeních stávajících výrobků
  • tvorba podkladů a konstrukčních výpočtů pro navržená konstrukční řešení
  • asistence při zavádění nových prototypů do výroby
  • schvalovaní technického řešení
  • spolupráce s technickou přípravou výroby
  • spolupráce s vedoucím výroby a nákupním oddělením
  • vytváření výkresové dokumentace dle zadání 3D modelů a sestav
  • konstruování sestav a komponentů ve 3D dle zadání

Požadavky

  • vš nebo sš vzdělání technického směru
  • praxe v obdobné pozici minimálně 5 let (výhodou praxe ve výrobní společnosti)
  • znalost konstrukce obráběcích strojů, nástrojů a montážních zařízení
  • spolehlivost, samostatnost, pracovitost, časová flexibilita
  • znalost programu SolidWorks, Autocad nebo Inventor
  • znalost MS Office
  • znalost cizích jazyků (není podmínkou)
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci na HPP
  • zázemí zavedené české společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým zkušenostem
  • příjemné pracovní prostředí
  • vzdělávací kurzy, odborná školení
  • příspěvek na stravování
  • osobní přístup a začlenění do stabilního kolektivu

V případě Vašeho zájmu o naši pozici mě kontaktujte na emailu: kmosek@kmosek.com. Těším se na vaše reakce. Kontakt: Mgr. Petr Kmošek, HR interim manager +420 605 733 267

Montážní dělník - montáž hydrantových systémů / Týniště nad Orlicí

Náplň práce
  • provádí kompletaci výrobků z dílů dle výkresové dokumentace, kontroluje kvalitu
  • provádí přípravu dílu pro kompletaci výrobků dle výkresů.
  • realizace tlakových zkoušek těsnosti hadic před expedicí
  • kompletace výrobků z dílů dle výkresu a pokynů nadřízeného pracovníka.
  • provádění zkoušek funkčnosti a zkoušky tlakové
  • vstupní a výstupní kontrola - provádí kontrolu komponentů a výrobků

Požadavky
  • zodpovědný přístup k plnění zadaných úkolů
  • dobrý zdravotní stav
  • chuť a zájem pracovat
  • výpis z rejstříku trestů

Nabízíme
  • plat: úkolová mzda 25 000,- – 30 000,-
  • práce ve stabilním kolektivu
  • moderní vybavení pracoviště
  • příspěvek na obědy
  • perspektivní zaměstnání s kariérním růstem

V případě Vašeho zájmu o naši pozici mě kontaktujte na emailu: bolehovsky@phhp.czTěším se na vaše reakce. Kontakt: Libor Bolehovský. Mobil: 602 240 422