Upravit stránku

Jsme ryze českou společností, která je již desítky let předním výrobcem požární techniky. Pracovní příležitosti nabízíme napříč mnoha profesemi - administrativní, odborně technické, řemeslné až k dělnickým profesím.

V našem kolektivu naleznou svou pozici absolventi i lidé, kteří mají bohaté pracovní zkušenosti.

Aktuálně osazujeme pozice:

Vývojový konstruktér

Náplň práce

• Návrh a konstrukční řešení výrobků a doplňků

• Vedení samostatných projektů společnosti

• Samostatná práce na vývojových projektech směřujících k rozšíření portfolia firmy

• Podílení se na inovaci či změnových řízeních stávajících výrobků

• Tvorba podkladů a konstrukčních výpočtů pro navržená konstrukční řešení

• Asistence při zavádění nových prototypů do výroby

• Schvalovaní technického řešení

• Spolupráce s technickou přípravou výroby

• Spolupráce s vedoucím výroby a nákupním oddělením

• Vytváření výkresové dokumentace dle zadání 3D modelů a sestav

• Konstruování sestav a komponentů ve 3D dle zadání

Požadavky

• VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru

• Praxe v obdobné pozici minimálně 5 let (výhodou praxe ve výrobní společnosti)

• Znalost konstrukce obráběcích strojů, nástrojů a montážních zařízení

• Spolehlivost, samostatnost, pracovitost, časová flexibilita

• Znalost programu SolidWorks, Autocad nebo Inventor

• Znalost MS Office

• Znalost cizích jazyků (není podmínkou)

• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• Práci na HPP

• Zázemí zavedené české společnosti

• Finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým zkušenostem

• Příjemné pracovní prostředí

• Vzdělávací kurzy, odborná školení

• Příspěvek na stravování

• Osobní přístup a začlenění do stabilního kolektivu

V případě Vašeho zájmu o naši pozici mě kontaktujte na emailu: kmosek@kmosek.com

Těším se na vaše reakce. Kontakt: Mgr. Petr Kmošek, HR interim manager +420 605 733 267