Upravit stránku

Aktuální nabídky práce a zaměstnání v naší společnosti

Vítejte v naší sekci kariéra, zde naleznete aktuální přehled pracovních příležitostí v naší společnosti.

Aktuálně hledáme do našeho týmu tyto pozice:

Hlavní účetní

Náplň práce

  • Vedení kompletní účetní agendy české výrobní spol. s r. o.
  • Zpracování přijatých a vydaných faktur a jejich kontrola
  • Zpracování bankovních výpisů, příkazů do banky, pokladny
  • Zpracování statistických výkazů, sestav pro státní úřady a komunikace s nimi
  • Zpracování měsíční a roční uzávěrky
  • Zpracování pravidelných měsíčních daní
  • Účtování odpisů, mezd, leasingů, úvěrů
  • Spolupráce s auditory, daňovým poradcem a FÚ
  • Archivace firemních dokumentů dle platných předpisů

Požadavky

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Víceletá praxe na obdobné pozici
  • Výborná znalost účetnictví a daní
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office: Word, Excel, Outlook)
  • Znalost účtování v účetním systému (IS Ekosoft výhodou)
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

  • Práci na HPP
  • Zázemí zavedené české společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající praxi a dosaženým zkušenostem
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Vzdělávací kurzy, odborná školení
  • Příspěvek na stravování
  • Osobní přístup a začlenění do stabilního kolektivu

V případě Vašeho zájmu o naši pozici mě kontaktujte na emailu: info@kmosek.com.

Těším se na vaše reakce.

Kontakt:

Mgr. Petr Kmošek

HR interim manager

+420 605 733 267

info@kmosek.com

Vývojový konstruktér

Náplň práce

  • Návrh a konstrukční řešení výrobků a doplňků
  • Vedení samostatných projektů společnosti
  • Samostatná práce na vývojových projektech směřujících k rozšíření portfolia firmy
  • Podílení se na inovaci či změnových řízeních stávajících výrobků
  • Tvorba podkladů a konstrukčních výpočtů pro navržená konstrukční řešení
  • Asistence při zavádění nových prototypů do výroby
  • Schvalovaní technického řešení
  • Spolupráce s technickou přípravou výroby
  • Spolupráce s vedoucím výroby a nákupním oddělením
  • Vytváření výkresové dokumentace dle zadání 3D modelů a sestav
  • Konstruování sestav a komponentů ve 3D dle zadání

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe v obdobné pozici minimálně 5 let (výhodou praxe ve výrobní společnosti)
  • Znalost konstrukce obráběcích strojů, nástrojů a montážních zařízení
  • Spolehlivost, samostatnost, pracovitost, časová flexibilita
  • Znalost programu SolidWorks, Autocad nebo Inventor
  • Znalost MS Office
  • Znalost cizích jazyků (není podmínkou)
  • Řidičský průkaz skupiny B